Masážny kartáč na tvár, krk a dekolt Lullalove

Vedeli ste, že kartáčovanie poprsia, krku a dekoltu obráti gravitáciu? Nielen, že je to zdravé, ale tiež to zlepšuje krvný obeh a pevnosť pokožky. Mimochodom, pripomenie Vám, aby ste si kontrolovali prsia! Starostlivosť o seba nie je sebectvo, ale úcta k vášmu telu. Staráte sa o celú rodinu, chcete byť skvelým partnerom, matkou, priateľom, podporou celého prostredia a zároveň sa úplne zanedbávate. A ak sa o seba nestaráte, verte mi - nikto to za vás neurobí. Poznáte celý tento výskum. Cytológie, ultrazvuk prsníka, základné krvné testy - kedy ste s tým niečo urobil? Ženy sú každý deň informované o ich vzhľade, strave, nových riasach a nechtoch, no nejakým spôsobom (často) zabúdame na zdravie. O denných rituáloch (soooo beautiful), ktoré sa premietajú do prevencie odhaľovania zdravotných problémov. Prsia sú rôzne a ani ich tvar ani ich veľkosť nedefinujú ženskosť. Najdôležitejšou vecou je byť zdravý. A ak to dokážete kombinovať s ich pevnosťou a zlepšením kvality pleti, potom neexistujú žiadne výhovorky. Kartáčovanie počas tehotenstva a pri dojčení názor certifikovaného laktačného poradcu: ,,Ako certifikovaný poradca laktácie vám odporúčam kartáčovať si prsia! Masáž prsníka počas dojčenia pomôže, aby mlieko bolo husté a bude ho aj väčšie množstvo! Kefovanie počas tehotenstva je tiež dobrý nápad - bude to mať veľký vplyv na spevnenie pŕs! Len si pamätajte, aby ste sa počas tehotenstva vyhýbali bradavkám. "  Doprajte si každodenný rituál starostlivosti o telo. Netlačte na kefu tvrdo, je to masáž, nie peeling! Kefovanie je najlepšie vykonávať denne. Raz za mesiac ho vykonajte vrátane samovyšetrenia prsníkov. Dvakrát týždenne sa oplatí peelingová masáž, napr. kolagénom. Vždy sa poraďte s lekárom o akýchkoľvek zmenách alebo rušivých veciach. Pri návšteve gynekológa vždy požiadajte o vyšetrenie prsníkov a lymfatických uzlín. Rakovina prsníka, detekovaná skoro, je liečiteľná. Nezabudnite na to, nezabudnite na seba! Kartáčovanie je veľmi intuitívne. Nebojte sa, ak urobíte niečo nepresne. Tu nemôžete nič pokaziť. Pokiaľ ide o výhody lymfatickej drenáže, pre mužov sa tiež odporúča čistenie horných častí tela.

Čo vám kefovanie dáva?

  • zlepšuje odtok lymfy, čo pomáha odstraňovať toxíny z tela
  • pomáha vyrovnať sa s opuchmi a stagnáciou vody
  • spevňuje pokožku
  • uvoľňuje telo

Kefovanie na poprsia:
1. Začnite z ľavej strany tela.
2. Urobte krok pod podpazušie, pod hrudníkom a hore. Ako by ste chceli nakresliť kruh v smere hodinových ručičiek. Urobte 5-10 opakovaní na každom prsníku.
3. Urobte krátke pohyby od bradavky smerom ku krku nahor. Urobte 5-10 opakovaní na každom prsníku.

Kefovanie krku:
Zdvihnite bradu a pohybujte hore a dole.

Kefovanie výstrihu:
1. Kefou ako by ste kreslili veľké kruhy na výstrihu. Preveďte 5 opakovaní pohybu.
2. Všimnite si kľúčnu kosť a smerujte kefou smerom von.
3. Pohybujte pažou zozadu za ramená smerom k hrudi.

Kefovanie podpazušia:
1. Urobte kefou pohyb dole z predlaktia. Opakujte 5-10 krát.

  • materiál: rukoväť z masívneho bukového dreva, konské vlasy - jemné pre citlivú a tenkú pokožku
  • údržba: kefa by nemala byť namočená kvôli rámu z masívneho dreva - drevo môže pri styku s vodou prasknúť, čo neovplyvní samotné kefovanie, len vizuálny efekt
  • kefa by ste mali dezinfikovať, pokiaľ je to nutné a pravidelne meniť každých 4-6 mesiacov (v závislosti na spotrebe)
  • rukoväť - hustá kefa môže stratiť štetiny, ktoré nemohli byť odstránené v etape výroby - jednoducho ich vyčešte
  • prezrite si celú zbierku našich telových, tvárových a vlasových kief
  • vyrobené v EÚ
štandardná cena: €12 –25 % €9
Dostupnosť: Máme na sklade
Masážny kartáč na tvár, krk a dekolt Lullalove
Luxury Kids Lullalove Masážní kartáč na tvář, krk a dekolt
V zľave
€12 –25 %

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: