Červený íl Montmorillonite Lullalove

Bohatý na draslík, magnet, kremík, železo a vápnik a sodík. Odporúča sa aj pre citlivú pokožku, akné (tiež růžovka) a kapiláry. Vykazuje redukčný účinok tzv. červených žiliek, tiež reguluje produkciu mazu, sťahuje póry. Je zaujímavé, že pravidelným používaním získava pleť bronzový vzhľad. Používaním červeného ílu budete vyzerať ako po preslnených prázdninách! Íl obsahuje takmer všetky makro a mikroprvky, ktoré naša koža potrebuje. Najjemnejšie íl. Jemne čistí, odstraňuje a vyhladzuje pokožku. Skvelý pre jemnú, citlivú, suchú a zrelú pleť. Jeho veľkou výhodou je upokojenie podráždenie. Dáva efekt "detské tváre" a pravidelným používaním odstraňuje odumreté bunky epidermy a stimuluje regeneračné procesy v koži. Íl obsahuje mnoho mikroživín, ako sú: kremík, vápnik, horčík, železo, draslík, sodík. Môžete ho aplikovať na telo, pleť a do kúpeľa. A tiež z toho urobíte dezodorant.


Ako pripraviť íl na použitie?

Na sucho: Íl je vo forme suchého prášku. Vďaka tomu použijete len toľko, koľko naozaj potrebujete a nemusíte sa báť,  že zvyšná časť vyschne alebo stratí svoje vlastnosti.

Ako pasta: Íl sa zmieša s vodou (s prevarenou) alebo hydrolátom, aby sa získala hustá pasta. Naneste vrstvu na tvár a umyte po 15 minútach. Ak íl začne vysychať skôr, než vyprší čas, nastriekajte pleť vodou alebo použite mokrý obklad. Pri jeho príprave môžete pridať 1-2 kvapky 100% esenciálneho oleja, napr. z levandule. Môžete tiež pridať niekoľko kvapiek avokádového oleja alebo arganového oleja do pasty.

  • íl nemiešajte kovovými predmetmi
  • k príprave masky použite keramické misky
  • nepoužívajte na otvorené rany
  • zloženie: červený íl
  • obsah: min. 120 gramov
  • poznámka: výrobok je balený podľa hmotnosti, nie podľa objemu
  • vegánsky výrobok
Položka bola vypredaná…
štandardná cena: €5 –20 % €4
Dostupnosť: Dodanie do 5-7 dní
Červený íl Montmorillonite Lullalove
Luxury Kids Lullalove cerveny il Červený jíl Montmorillonite
V zľave
€5 –20 %

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: