Klip na cumlík Mushie Cleo - rôzne prevedenia

Kombinácia dreva a krásnych jemných farieb, jednoduchý minimalistický dizajn a funkčnosť, to sú Mushie klipy na cumlíky alebo hryzátka, alebo na iné maličkosti, ktoré chcete zachrániť pred pádom na zem. Farebné silikónové korálky sú vyrobené zo 100% potravinárskeho silikónu, ktorý neobsahuje BPA a ani iné toxíny.  Drevené korálky sú vyrobené z čistého prírodného dreva bez akéhokoľvek ďalšieho chemického ošetrenia. Kovová časť klipu je bez obsahu niklu a olova.

Použitie: Klip sa hodí na všetky cumlíky, ktoré majú karičku (krúžok) príp. iný otvor na prevlečenie šnúrky. Prevlečte šnúrku cez karičku cumlíka a vytvorte slučku. Kovovú sponu pripnite na akúkoľvek časť oblečenia.

  • celková dĺžka klipu : 21 cm
  • údržba: umývajte ručne vodou príp. jemným saponátom, nechajte dôkladne vyschnúť. Nesterilizujte, neumývajte v umývačke riadu alebo v práčke.
  • pozor, klip na cumlík nie je hračka, pred každým použitím dôkladne skontrolujte celý klip. Pokiaľ zistíte akékoľvek poškodenie, okamžite ho prestaňte používať.
  • klipy na cumlíky spĺňajú tie najprísnejšie európske štandardy (EN-12586)
  • ručne vyrobené v USA
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€14
Dostupnosť: Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Klip na cumlík Mushie Cleo - rôzne prevedenia

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: