Vrátenie alebo výmena tovaru

Vrátenie  alebo výmena tovaru, ktorý bol zakúpený v našom online obchode www.luxurykids.sk

Pokiaľ ste sa rozhodli zakúpený tovar vrátiť či vymeniť, bez udania dôvodu tak môžete urobiť do 14 dní od prevzatia zásielky. Aby bola refundácia plne schválená, musia byť produkty vrátené v nepoškodenom stave, nesmú byť nosené a používané. Tlačivo pre odstúpenie od zmluvy nájdete TU.

Žiadame Vás o dodržanie nasledujúcich podmienok:

  • Produkt musí byť vo svojom pôvodnom stave a balení. 
  • Oblečenie musí mať pripevnené všetky pôvodné visačky či štítky.
  • Doplnky musia mať všetky časti z pôvodného balenia.
  • Obuv a oblečenie od Lattante musí byť vo svojej pôvodnej krabici. Prosíme zákazníkov ,aby krabicu s jej obsahom zabalili do papiera alebo fólie a nepísali, či nelepili pásku priamo na darčekové balenie.


Balík nám môžete zaslať dvoma spôsobmi:

  • zaslať nám ho na adresu: Martina Skačányiová - LUXURY KIDS , Chalupkova 1579/14, 930 41 Hviezdoslavov, tel.č. +421 948 181 489
  • odniesť ho do najbližšieho výdajného miesta Packety a pri podaji nahlásiť kód 97737162. Upozorňujeme, že táto služba je spoplatnená sumou 2,80 eur v rámci Slovenska a sumou 5,50 eur / 135 kč pre balíky odoslané z Česka. Poplatok bude odpočítaný z čiastky za vrátený tovar.
  • upozorňujeme, že nepreberáme zásielky odoslané na dobierku, či zásielky, ktoré sú umiestnené do balíkomatov GLS a podobne.

Po prijatí balíka budú peniaze na Váš účet vrátené do 14 dní od prevzatia zásielky. V prípade, že zasielate balík Slovenskou poštou, je vhodné ak nám do mailu info@luxurykids.sk zašlete podacie číslo balíka, nakoľko sa nám často stáva, že nás neinformujú o uloženej zásielke. Urýchlime tak prebratie zásielky a následnú refundáciu.

 

Aké sú podmienky vrátenia pre rúška?


Ak balík nie je otvorený, na produkt sa vzťahujú bežné pravidlá vrátenia tovaru. Ak bolo balenie produktu otvorené, produkt nie je možné vrátiť, vymeniť ani refundovať z dôvodu ochrany zdravia, okrem prípadov, keď sa jedná o výrobnú chybu.